سوالات متداول

در خلیج بلبرینگ چه محصولات صنعتی عرضه میشود؟

گروه ما با توجه به اهداف خود و نیز نیاز صنایع کشور به صورت تخصصی به عرضه انواع بلبرینگ و رول بیرینگ ها میپردازد فروش بلبرینگ تخصص اصلی ما هستش ولی به دلیل حصول در خرید شما ما ملزومات بیرینگ ها مانند روان کننده ها و یاتاقان و… را نیز موجود داریم .

ای محصولات فروخته شده ضمانت کیفیت نیز ارائه میدهید؟

بله , قطعا  برای ما نیز اطمینان و آسودگی خاطر شما مهم هست به همین علت ما در صورت نیاز برای بلبرینگ های فروخته شده ضمانت نامه کیفیت صادر میکنیم تا سطح کیفی آن برای خریدار بلبرینگ مشخص شود.

با توجه به این که گاها از زمان استعلام قیمت تا مرحله ی تائید و خرید ممکن است وقفه بیوفتد با وجود نوسانات بازار بر روی استعلام های گذشته تاثیر میگذارد؟

ما یک قانون کلی داریم که هر پیش فاکتور صادر شده از سوی ما دو هفته ی کاری اعتبار دارد ولی گاها شرکت ها و کارخانه ها به دلایل مختلفی مانند به تعویق افتادن ساخت ماشین آلات طراحی شده ویا مراحل اداری این زمان بیشتر میشود گروه صنعتی خلیج بلبرینگ به دلیل دست اول بودن سعی میکند استعلامات ارسالی را با توجه به زمان بندی خریدار ثبت کند تا خریدار زمان خرید بلبرینگ دچار مشکلات تغییر قیمت نشود.

آیا امکان تغییر نوع بلبرینگ در دستگاهی میباشد ؟

تغییر نوع بلبرینگ در دستگاه ها نیاز به بررسی تخصصی و همه جانبه میباشد در برخی از موارد برای پایین آوردن دما و یا افزایش سرعت بیرینگ دست به تغییر نوع بیرینگ و یا قفسه آن میزنند و یا در برخی موارد به دلیل عدم موجودی یک نوع بلبرینگ در ایران اقدام به تغییر بلبرینگ میکنند گروه مشاورین ما آماده هستند تا این تغییرات را در کنار شما به صورت تخصصی انجام دهید.

بهترین برند بلبرینگ موجود در بازار ایران چیست؟

به طور کلی میتوان گفت در حال حاضر برند های FAG  و SKF  جزو بهترین ها در ایران و جهان است البته اینو باید توجه داشت که هر برندی چه اروپایی چه ژاپنی هر کدای در سری هایی تخصصی عمل کردن و باید توجه داشت بلبرینگ در چه شرایطی و درچه دستگاهی میخواهد نصب شود با توجه به نیاز دستگاه میتوان مقرون به صرفه ترین بیرینگ را انتخاب کرد.

آیا در صورت نبودن یک نوع بیرینگ در بازار ایران اقدام به واردات آن میکنید؟

متاسفانه در تجربیات مختلف ما شاهد این بوده ایم که بلبرینگ یک دستگاه صنعتی در بازار ایران موجود نبوده و موجب مشکلات فراوان برای کارخانه جات و ماشین ساز ها شده است و حتی به تعطیلی خط تولید منجر شده است .ما به دلیل سالها واردات بلبرینگ این امر را برای شما راحت کرده ایم و میتوانیم بلبرینگ مورد نیاز شمارا در حداقل زمان از کشور دیگری وارد کنیم.

اگر اعداد حک شده بر روی بلبرینگ ها پاک شده باشند چگونه نوع وسایزآن را بفهمیم؟

شما با اندازه گیری ابعاد قطر داخلی و قطر خارجی و ارتفاع آن و ارسال آن ها همراه باعکس بلبرینگ به واتساپ ما در اسرع وقت شماره فنی و مشخصات کامل آن را از ما دریافت میکنید.

برای ماشین های در حال طراحی امکان انتخاب بلبرینگ قبل از تولید وجود دارد ؟

بله .شما ماشین سازان عزیز میتوانید در مراحل طراحی از مشاورین متخصص ما استفاده کنید تا با توجه به به نوع دستگاه شما و بلبرینگ های مجود در بازار ایران مقرون به صرفه ترین و متناسب ترین بلبرینگ را انتخاب کنید.

آیا در تشخیص خرابی بلبرینگ و نحوه ی جا انداختن بلبرینگ خدماتی دارید؟

بله ما در کنار شما هستیم تا دلیل خرابی های زودهنگام را برا شما تشخیص بدهمی تا ایراد کار مشخص شود و در نحوه ی جا انداختنمشاورین ما به شما کمک میکنند.

چه نوع گریس و روان کننده ای ممناسب بلبرینگ است؟

هر بلبرینگ در شرایط خاص خود قرار میگیرید و بلبرینگ ها با توجه به نوع قفسه ای که دارند باید روان کننده ی مناسب به خود و با توجه با شرایط حرارتی و سرعت بلبرینگ از انواع مختلفی روان کننده ها باید استفاده کرد ما با توجه به شرایط محیطی بلبرینگ و نوع متریال آن مناسب ترین روان کننده را ارئه میدهیم

سوال دیگری دارید؟ جهت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول بلبرینگ

اسکرول به بالا