خلیج بلبرینگ

شنبه←چهارشنبه ۹:۳۰-۱۸

۰۲۱-۳۳۰۰۰۱۰۶

شرکت تیمکن  بیش از یک قرن پیش در کشور آمریکا تأسیس شد. این شرکت هم اکنون بزرگ‌ترین تولیدکننده بلبرینگ و قطعات مربوطه در ایالات متحده آمریکا بوده و یکی از پیشتازان صنعت بلبرینگ جهان به شمار می‌رود. اگر قصد خرید بلبرینگ تیمکن را دارید با این مطلب همراه باشید.

تاریخچه شرکت بلبرینگ تیمکن

در سال ۱۸۹۹، یک سازنده کالسکه در ایالت میزوری آمریکا به نام هنری تیمکن به این موضوع پی برد که کالسکه‌های سنگین هنگام دور زدن‌های تند به مشکل برمی‌خورند. وی برای رفع این مشکل تصمیم گرفت تا یک بلبرینگ جدید طراحی کند. این طراحی شامل بلبرینگی با رول‌های مخروطی بود که هم‌زمان می‌توانست بارهای شعاعی و رانشی را تحمل کند.

بنیانگذار شرکت بلبرینگ تیمکن
ثبت اختراع رولبرینگ تیمکن

این تفکر و طراحی جدید به بلبرینگی مبدل شد که امروزه آن را به‌عنوان” رولبرینگ مخروطی” می‌شناسیم. هنری تیمکن بعد از اینکه دریافت اختراعی انجام داده که پتانسیل تحول صنعت حمل و نقل دنیا را دارد تصمیم گرفت که شرکت رولبرینگ تیمکن به لاتین: Timken Roller Bearing and Axle را به همراه دو پسرش در همان سال آغاز کند.

تبلیغات بلبرینگ تیمکن در گذشته

با پیشی گرفتن صنعت خودرو بجای کالسکه، هنری تیمکن و پسرانش به اوهایو مهاجرت کردند. تا نزدیک شاهد تحولات صنایع خورو سازی باشند. در جنگ جهانی اول به دلیل نیاز گسترده به ساخت تجهیزات جنگی و کاربرد فولاد و بلبرینگ در قطعات آنها، تیمکن فرصت را غنیمت شمرد. و بدین طریق وارد بازار جهانی به خصوص انگلیس و فرانسه شد.

جالب است بدانید جیپ‌های آمریکایی جنگ جهانی دوم هر کدام از ۲۴ بلبرینگ تیمکن استفاده می‌کردند. بلبرینگ‌های تیمکن مجموعاً در ۶۶۰.۰۰۰ جیپ تحویل داده شده به ارتش آمریکا به کار رفتند. که رقمی معادل ۱۵.۸ میلیون عدد بلبرینگ است. بلبرینگ های تیمکن همچنین در ساخت سایر ادوات نظیر کامیون های ترابری و کشتی های جنگی آن زمان مورد استفاده قرار می گرفت. نکته قابل توجه اینکه برخی خودروهای آن زمان که بلبرینگ های تیمکن در ساخت آنها به کار رفته است همچنان قادر به حرکت هستند. این گواه تعهد همیشگی تیمکن بر کیفیت ساخت و دوام بالای محصولاتی است که تولید می کند.

کارخانه بلبرینگ تیمکن در جنگ جهانی دوم

هرچند شاید هنری تیمکن هیچگاه تصور نمی‌کرد که شرکتی که وی در یکی از ایالت‌های کمتر شناخته شده ایالات متحده آمریکا بنا نهاده بود به یکی از پیشتازان تولید بلبرینگ در جهان مبدل شود.

لوگو برند بلبرینگ تیمکن

آشنایی با برند بلبرینگ تیمکن

تیمکن یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان بلبرینگ در دنیا است. این شرکت به محصولات بسیار باکیفیت با طراحی‌های نوآورانه معروف است. شما می‌توانید ردپای محصولات تیمکن را در هر صنعتی پیدا کنید. بلبرینگ‌های تیمکن در صنایع هوافضا، اتومبیل‌سازی تا نیروگاه‌ها و صنایع نفت و گاز و معدن کاربرد بسیاری دارند.
لوگو برند بلبرینگ تیمکن

تیمکن امروزه در بیشتر کشورهای جهان نمایندگی‌های فروش خود را دایر کرده است. و یکی از با سابقه ترین و معتبرترین شرکت‌های ساخت بلبرینگ جهان محسوب می‌شود. در سال ۲۰۰۳، تیمکن مالکیت شرکت تورینگتون یکی از رقبای برجسته خود را بدست آورد و این ادغام باعث شد تا این شرکت عنوان سومین تولید کننده بزرگ بلبرینگ جهان را به خود اختصاص دهد.

کارخانه فولاد تیمکن Timken Steel

تیمکن در سال ۲۰۱۴ ساختار خود را تغییر داد. بخش تولید کنندهٔ بلبرینگ از بخش تولید کنندهٔ فولاد جدا شد. در حال حاضر برند Timken به ساخت بلبرینگ مشغول است. شرکت Timken Steels نیز مسئولیت تولید و عرضه فولادهای این شرکت را بر عهده دارد. فعالیت گسترده تیمکن در حوزه تولید فولاد، نشان از دانش بالای این شرکت در عرصه متالوژی و مهندسی مواد دارد. دانشی که بدون شک در تولید بلبرینگ و رولبرینگ های این شرکت بازتاب پیدا می کند.

تیمکن نه‌تنها از نظر حجم تولید بلکه ازنوآوری‌هایی هایی که در این صنعت انجام داده است زبانزد و قابل احترام است. در واقع تیمکن فقط یک تولیدکننده بلبرینگ نیست، بلکه باید از آن به عنوان یکی از بنیان های اختراع و طراحی بلبرینگ در مقیاس جهانی یاد کرد. به طوریکه که حتی شرکت های رقیب نیز به نوعی وامدار طراحی های تیمکن محسوب می شوند. تیمکن در سراسر دنیا بیش از ۶۰ کارخانه و دفتر فروش دارد.

رولبرینگ مخروطی تیمکن

رولبرینگ های مخروطی دو ردیفه تیمکن شامل مجموعه‌های منطبق بر غلتک مخروطی متریک تیمکن، از دو بلبرینگ مخروطی تک ردیفی با اسپیسرهای جداگانه تشکیل شده‌اند که در کارخانه با ابعاد و تلورانس‌های از پیش تعیین شده تنظیم می‌شوند.
خرید بلبرینگ تیمکن

مجموعه‌های بلبرینگ منطبق، در مواقعی کاربرد دارند که به ظرفیت حمل بار بیشتری نیاز باشد. همچنین در جاهایی که شفت باید به‌صورت محوری در هر دو جهت با فاصله محوری یا پیش بارگذاری خاص قرار گیرد از این نوع بلبرینگ استفاده می‌شود.

رولبرینگ های مخروطی دو ردیفه می‌توانند نیروهای محوری زیادی را تحمل کنند. به‌علاوه قادر به تحمل نیروهای شعاعی زیادی هستند.

کاربرد رولبرینگ مخروطی تیمکن

این نوع بلبرینگ‌ها در بسیاری از صنایع سنگین کشور بکار گرفته می‌شوند. گروه صنعتی خلیج بلبرینگ باتوجه‌به نیاز صنایع به رولبرینگ های مخروطی دو ردیفه ی تیمکن می‌تواند شما را در هنگام تأمین و خرید این نوع از بلبرینگ‌ها یاری کند. فروش بلبرینگ‌های تیمکن اصل و ارائهٔ قیمت‌های مناسب خدمتی که ما با هدف رضایت خاطر مشتریان عزیز انجام می‌دهیم.
کاربرد رولبرینگ مخروطی تیمکن

موارد مصرف رولبرینگ مخروطی تیمکن

رولبرینگ و بلبرینگ تیمکن

گستره محصولات تیمکن

شرکت تیمکن انواع رولبرینگ، بلبرینگ، یاتاقان، کوپلینگ، محصولات نگه دارنده (نظیر گریس) و عایق فلزات و ... را تولید می‌کند. متاسفانه با توجه به شرایط تحریم کشور، تنوع کامل محصولات تیمکن در کشور عزیزمان ایران موجود نیست. بنابراین در این بخش به رولبرینگ و بلبرینگ‌های ساخت این شرکت اشاره می‌کنیم که در بازار یافت می شوند.

خرید رولبرینگ تیمکن

همان‌طور که انتظار می‌رود تیمکن به‌عنوان مخترع رولبرینگ های مخروطی، در این قلم از سایر رقبا جلوتر است. اگر کیفیت ساخت ممتاز و دوام بالا معیار ما باشد، تیمکن ‌مانند ستاره‌ای می‌درخشد. شایان‌ذکر است که تیمکن به جز رولبرینگ مخروطی، انواع دیگر رولبرینگ را نیز تولید می‌کند.

هر رولبرینگ ساخت تیمکن با ذهنیت توان قدرتمند عملیاتی و استقامت بالا طراحی می‌شوند.  این تعهد تیمکن، باعث افزایش راندمان و عمر قطعه‌های تولیدی آن شده است. جهت خرید رولبرینگ تیمکن کافیست با ما تماس بگیرید.

خرید رولبرینگ تیمکن در انواع مختلف

خلیج بلبرینگ عرضه کننده انواع رولبرینگ تیمکن

خرید بلبرینگ تیمکن

اشاره کردیم که تنوع محصولات تیمکن بسیار فراتر از رول برینگ مخروطی معروفش است. تیمکن همچنین عرضه‌کننده انواع بلبرینگ‌های صنعتی است. بلبرینگ‌های تیمکن برخوردار از طراحی نوآورانه و کیفیت ساخت بالا هستند. این ویژگی ها، ضامن افزایش طول عمر مفید و صرفه‌جویی در مصرف انرژی در صنایع مربوطه هستند.

جهت خرید بلبرینگ تیمکن کافیست بصورت تلفنی یا در واتسپ با کارشناسان فروش خلیج بلبرینگ ما تماس برقرار نمائید.

خرید بلبرینگ تیمکن در انواع مختلف

خلیج بلبرینگ عرضه کننده انواع بلبرینگ تیمکن

معایب و مزایای خرید بلبرینگ تیمکن

مانند هر انتخابی، خرید بلبرینگ تیمکن نیز با مزایا و معایبی همراه است. در این بخش بر حسب تجربه خودمان و مقایسه با سایر برندها، به مهم ترین معایب و مزایای خرید بلبرینگ تیمکن را برای شما مشتریان عزیز اشاره کرده ایم. با این امید که با اطلاعات بیشتر، انتخاب درستی انجام دهید.

مزیت خرید بلبرینگ تیمکن:

معایب خرید بلبرینگ تیمکن:

خرید بلبرینگ TIMKEN اصل از فروشگاه معتبر

خلیج بلبرینگ باتجربه سالها بازرگانی و فروش انواع بلبرینگ اصل در خدمت شما صاحبین صنایع است. تا بلبرینگ اینچی Timken مورد نیاز خود را با کیفیت اصلی و ضمانت اصالت تهیه فرمایید.
ما به دلیل واردات و عرضهٔ بلبرینگ‌های تیمکن اصلی و ۱۵ سال سابقه در این حوزه، به عنوان یک فروشگاه معتبر فروش بلبرینگ‌های تیمکن شناخته می‌شویم.

تجربه ای از خرید بلبرینگ تیمکن تقلبی

یکی از شرکت‌های نفت و گاز در اروپا هنگامی که بلبرینگ Timken تازه نصب شده در موقعیت درایو بالای یکی از دکل‌های حفاری بعد از مدت کوتاهی از کار می افتد، آن را برای شکایت و بررسی به شرکت تیمکن ارسال کردند. این شرکت نفت و گاز معتقد بود که بلبرینگ‌های تاسیسات آن‌ها از نوع بلبرینگ اصلی بوده است.

لازم است بدانید از کار افتادن بلبرینگ‌های بالایی درایوهای حفاری با توجه به هزینه‌های اضافی حمل و نقل و تدارکات حمل درایو از میدان به تعمیرگاه روزانه ۱۵۰۰۰ یورو هزینه می‌برد.

با بررسی مهندسین زبده شرکت تیمکن، به سرعت علائم تقلبی بودن بلبرینگ و بسته بندی آن مشخص شد. بارزترین نشانه البته در کیفیت ساخت بلبرینگ مشهود بود. ولی در برچسب‌ها و علائم بسته بندی نیز نشانه‌هایی دیده می‌شد.

برای اینکه یک مقیاس داشته باشید باید گفت که یک بلبرینگ غلتک مخروطی تیمکن اصل برای درایوها، چهار تا پنج سال عمر می‌کند. در صورتی که بلبرینگ تقلبی نصب شده، چند هفته بیش‌تر عمر نکرد. بلبرینگ خراب علاوه بر تأثیر بر بهره وری و راندمان کاری، خطر ایمنی بالقوه‌ای را برای کارگرانی که در نزدیکی تجهیزات از کار افتاده بودند نیز به همراه داشت.

از این تجربه می‌توان درس گرفت که حتی شرکت‌های بزرگ نیز ممکن است ناخواسته در دام بلبرینگ تقلبی بیفتند. بلبرینگ اصل نه‌تنها دوام بیشتری دارد، بلکه راندمان کاری را بسیار بهبود بخشیده و از ایجاد سوانح قابل پیشگیری، جلوگیری می‌کند.

راه‌های پیشنهادی برای خرید بلبرینگ تیمکن اصل

خلیج بلبرینگ باتجربه سالها بازرگانی و فروش بلبرینگ‌های اصل تیمکن در خدمت شما صاحبین صنایع است. تا بلبرینگ اینچی Timken مورد نیاز خود را با کیفیت اصلی و ضمانت اصالت تهیه فرمایید. ما به دلیل واردات و عرضهٔ بلبرینگ‌های تیمکن اصلی و ۱۵ سال سابقه در این حوزه، به عنوان یک فروشگاه معتبر فروش بلبرینگ‌های تیمکن شناخته می‌شویم.

علت تفاوت قیمت بلبرینگ تیمکن

تفاوت قیمت بلبرینگ تیمکن در بازار ایران دلایل مختلفی می تواند داشته باشد. در این بخش به مهم ترین دلایل تفاوت قیمت اشاره می کنیم.

دلایل تفاوت قیمت بلبرینگ تیمکن

قیمت بلبرینگ تیمکن Timken

برای استعلام قیمت انواع بلبرینگ‌های تیمکن و آگاهی از قیمت بلبرینگ مورد نظر خود می‌توانید ازطریق تماس تلفنی و ارتباط با کارشناسان فروش بلبرینگ Timken ما از قیمت آیتم مورد نیاز خود مطلع شوید. برای دریافت قیمت به صورت آنلاین و فوری مشخصات بلبرینگ تیمکن خود به واتس آپ ما بفرستید تا کارشناسان ما در اسرع وقت به شما پاسخ دهند.

استاندارد ابعادی بلبرینگ تیمکن و اینچی

هر کشور استانداردهای صنعتی خود را دارد که تولید کنندگان و مهندسین آن کشور طبق استاندارد و قوانین مربوطه اقدام به طراحی و تولیدات صنعتی می‌کنند. همانطور که میدانید استاندارد اندازه گیری در آمریکا و چند کشور متفاوت با سایر نقاط دنیا است. بطور مثال در آمریکا به جای واحد میلی متر یا سانتیمتر، از واحد اینچ استفاده می‌شود. با این وجود به همین دلیل، بلبرینگ‌های Timken تیمکن با ابعاد اینچی وارد بازار می‌شوند. این مورد هنگام نصب بلبرینگ اهمیت زیادی دارد. از این رو بلبرینگ تیمکن به بلبرینگ اینچی نیز معروف است.

بلبرینگ تیمکن ساخت کجاست؟

همانطور که اشاره کردیم شرکت تیمکن سال در ۱۸۹۹،در آمریکا تاسیس شد. با گسترش بازار و تبدیل شدن تیمکن به یکی از رهبران پیشتاز صنعت بلبرینگ در جهان، این شرکت مانند بسیاری از شرکتهای فعال در صنایع گوناگون، علاوه بر کارخانه های واقع در ایالات متحده آمریکا، دفاتر فروش و کارخانه هایی در فرای مرزهای کشور مبدا خود ایجاد کرده است. از جمله این کارخانه ها می توان به تیمکن تایوان اشاره کرد.

بلبرینگ تیمکن اصل تایوان

سوالات رایج خرید بلبرینگ تیمکن Timken

معمولاً هنگام خرید بلبرینگ تیمکن سوالاتی برای مشتریان محترم ایجاد می شود. در این بخش تلاش کردیم به برخی از پرتکرارترین پرسش ها پاسخ دهیم.

خیر. متأسفانه شرکت تیمکن به دلیل آمریکایی بودن و شرایط تحریم‌هایی که با آن مواجه هستیم، نمی‌تواند داخل ایران نمایندگی رسمی و مستقیم داشته باشد.

همان‌طور که در مطالب بالا گفتیم بلبرینگ‌های Timken طبق استاندارهای ابعاد اینچی ساخته می‌شوند. این مهم باعث می‌شود باعث می‌شود این بلبرینگ‌ها ابعادی منحصر به فرد داشته و با استانداردهای بلبرینگ‌های دیگر شرکت‌ها متفاوت باشند. از این رو برای جایگزینی حتماً باید از بلبرینگ‌های ابعاد اینچی استفاده کرد.

شرکت‌های مختلفی اقدام به تولید بلبرینگ‌های اینچی می‌کنند. ولی بیشتر آنها شرکت‌های چینی و هندی بوده که معمولاً کیفیت پایینی دارند.

عمدهٔ تولیدات تیمکن را بلبرینگ‌های مخروطی تشکیل می‌دهد. در واقع بهترین بلبرینگ‌های مخروطی تولیدات شرکت تیمکن هستند. ولی این شرکت همچنین بلبرینگ‌های شیار عمیقی مطابق استانداردهای بالای خود نیز تولید کرده است. هرچند در ایران کمیاب است.

گاهی تغییر سایز بلبرینگ‌های تیمکن به شمارهٔ کنس بلبرینگ برمیگردد. برای مثال یک بلبرینگ مخروطی تیمکن با کاپ ۱۰ یه سایز دارد ولی همان بلبرینگ با کاپ ۲۰ تغییر ابعاد می‌دهد. این موضوع بدلیل استانداردهای خاص طراحی در آمریکا است.

سوالات متداول خرید بلبرینگ ناچی

فروش انواع بلبرینگ تیمکن اصل

+ به همراه مشاوره خرید تخصصی رایگان

با ما تماس بگیرید ۳۳۰۰۰۱۰۶(۰۲۱)

با ما تماس بگیرید ۳۳۰۰۰۱۰۵(۰۲۱)فروش و مشاوره تخصصی خرید بلبرینگبا ما تماس بگیرید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]
اسکرول به بالا
Khalijbearing-mascot-popup

نیاز به راهنمایی دارید؟

نیاز به راهنمایی دارید؟

Call Now Buttonاستعلام قیمت و مشاوره خرید