خرید
رولبرینگ
بلبرینگ
یاتاقان
اصل

خرید بلبرینگ اصل

بلبرینگ چیست؟

اختراع بلبرینگ‌های غلتشی به قرن‌ها قبل برمی‌گردد زمانی که بشر پی برد حرکت غلتشی به‌مراتب ساده‌تر از حرکت لغزشی است. بلبرینگ‌ها بدون شک یکی از مهم‌ترین عناصر در ساختمان تجهیزات صنعتی بشمار می‌روند که علاوه بر نقش کلیدی آن‌ها در کاهش اتلاف انرژی، بارهای تکیه‌گاهی را نیز تحمل می‌کنند. در این روش ارتباط بین محور و محفظه که نسبت به یکدیگر دوران دارد از طریق اجزا غلتان برقرار می‌گردد هر نوع بی رینگ برای شرایط کار ویژه‌ای طراحی‌شده است برای انتخاب بی رینگ مناسب و خرید بلبرینگ متناسب با نیاز خود ما در کنار شما هستیم.

نحوه کارکرد بلبرینگ
نمونه ای از اجزای تشکیل دهنده بلبرینگ

باتوجه‌به قدمت کاربرد این اجزا در صنایع مختلف، تنوع زیادی در طول سالیان گذشته در تولید بلبرینگ‌ها حاصل شده است. توجه به‌سادگی کاربرد، عمر قطعه و کاهش میزان اتلاف انرژی زمینه‌هایی هستند که باعث تلاش در بهینه‌سازی و تنوع در بلبرینگ‌ها گردیده است. توسعه صنعت در بخش مواد و بکار گیری از فنّاوری روز و نیاز تخصصی ماشین‌آلات صنعتی به توسعه و تنوع بلبرینگ‌ها دامن زده است. این تنوع بسیار گسترده است به‌طوری‌که یک مدل بلبرینگ در یک ابعاد خاص می‌تواند ده‌ها مدل متفاوت داشته باشد که هرکدام برای شرایط و دستگاه خاصی طراحی‌شده‌اند. نوع قفسه بلبرینگ، زوایای رینگ‌ها با غلتک‌ها، سرعت‌های مختلف بیرینگ‌ها و المان‌های دیگر باعث شده انواع مختلفی از بیرینگ‌ها را داشته باشیم برای آشنایی با خرید انواع بلبرینگ و انتخاب آن‌ها با مشاورین ما تماس بگیرید.

انواع بلبرینگ اصل

انواع بلبرینگ اصل

اسکیس بلبرینگ

بلبرینگ شیارعمیق

بلبرینگ شیار عمیق پرمصرف‌ترین نوع بلبرینگ در تمام جهان است، میزان آلودگی کم صوتی، حداقل گشتاور موردنیاز جهت غلبه بر نیروی اصطکاک و تحمل سرعت‌های بالا، قیمت مقرون‌به‌صرفه باعث کاربرد فراوان این نوع بلبرینگ در صنعت شده است یکی دیگر از دلایل بالا بودن مصرف بلبرینگ‌های شیار عمیق در سراسر دنیا این است که این نوع جزو اولین بلبرینگ‌های غلتشی ساخته‌شده هستند و اولین گام‌ها در صنعت بلبرینگ با این نوع آغاز شد شما صنعتگر و مصرف‌کننده‌ی عزیز برای استعلام قیمت و خرید بلبرینگ شیار عمیق می‌توانید با ما تماس حاصل فرمایید تا دراسرع‌وقت این نوع بی رینگ را تهیه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر بلبرینگ‌های شیار عمیق کلیک کنید.

خرید بلبرینگ شیار عمیق خلیج بلبرینگ

بلبرینگ خودتنظیم

این نوع بلبرینگ دارای دو ردیف ساچمه‌ی کروی است که در مواقع انحراف و ناهمراستایی شفت یا محور، خودش را با زاویه شفت منطبق می‌کند این نوع بلبرینگ متحمل بارهای نیمه‌سنگین با سرعت بالا است، برای اطلاع از قیمت بلبرینگ خودتنظیم و خرید آن با ما در ارتباط باشید.

برای اطلاعات فنی و تخصصی بلبرینگ خودتنظیم وارد لینک زیر شوید.

خرید بلبرینگ خود تنظیم خلیج بلبرینگ

بلبرینگ تماس زاویه‌ای

بلبرینگ تماس زاویه‌ای یکی از انواع تخصصی بلبرینگ‌ها است و بر دقت و ضریب خطای دستگاه‌ها باتوجه‌به کلاس تلورانسی بی رینگ نیز تأثیر مستقیم دارد به همین دلیل دارای انواع مختلف گسترده‌ای است، برای راهنمایی در انتخاب و خرید بلبرینگ تماس زاویه‌ای و استعلام قیمت می‌توانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی کامل با انواع بلبرینگ تماس زاویه‌ای وارد لینک زیر شوید

خرید بلبرینگ تماسی زاویه ای

بلبرینگ کف گرد

در واقع بلبرینگ‌های کف گرد برای کاربرد در شفت یا محورهای عمودی است و بارهای محوری را تحمل می‌کنند برای خرید بلبرینگ کف گرد می‌توانید از مجموعه‌ی کامل ما استفاده کنید برای آگاهی از مشخصات فنی بلبرینگ کف گرد و انتخاب آن‌ها گروه مشاورین ما در کنار شما هستند.

خرید بلبرینگ کف گرد خلیج بلبرینگ

انتخاب بلبرینگ

یکی از مسائل حائز اهمیت در انتخاب بیرینگ‌ها آن است که ویژگی و قابلیت‌های آن برای کاربر مشخص باشد، امروزه با توسعه‌ی سریع و گسترده‌ی ماشین‌های صنعتی و انواع بی‌شمار دستگاه‌های صنعتی باعث شده که دنیایی از بلبرینگ‌ها پیشروی صنعتگران قرار گیرد، ممکن است اشتباه در خرید بلبرینگ باعث ایجاد هزینه‌های اضافی و خرابی ماشین صنعتی و ازکارافتادن خط تولید شود. انتخاب رول به رینگ تا بر پایه‌ی اصول مهندسی انجام می‌شود در انتخاب بلبرینگ عواملی همچون:

  • فضای محل نصب بیرینگ
  • میزان بار وارده
  • سرعت دوران بیرینگ
  • میزان دقت عملکرد دستگاه
  • مشخصه‌ی صوتی، گشتاور اصطکاکی، صلبیت
  • عدم هم‌راستایی و هم‌محوری در محور و محفظه {نشیمنگاه بیرینگ}
  • سهولت مونتاژ و دمونتاژ
  • عمر بیرینگ و دوره‌های تعمیر و نگهداری پیشنهادی
  • بارهای استاتیکی و دینامیکی
  • کلاس تلورانسی بی رینگ

تأثیرگذار هستند که تعین و انتخاب هر یک از این المان‌ها نیاز به دانش و تجربه دارد ما در گروه صنعتی خلیج بلبرینگ آماده هستیم که این دانش و تجربه را در قاب مشاوره‌ی فنی به‌صورت تلفنی در اختیار شما صنعتگران و جامعه‌ی مهندسین کشور قرار دهیم. تا بتوانیم شمارا در خرید یک بلبرینگ باکیفیت و مناسب با نیاز دستگاه شما همراهی کنیم تا بهترین انتخاب را انجام دهید و خریدی مقرون‌به‌صرفه و مطمئن داشته باشید.

قیمت بلبرینگ

قیمت انواع بلبرینگ و رولبرینگ و یاتاقان اصل

قیمت بلبرینگ را می‌توان گفت از مهم‌ترین مشخصه در خرید بلبرینگ و رول بیرینگ‌ها است. بلبرینگ در کشور ما کالایی وارداتی است و قیمت بلبرینگ‌ها مانند هر کالای وارداتی دیگر از نوسان بازار ارز پیروی می‌کند. باوجوداینکه بلبرینگ چرخاننده‌ی محور صنعت است و هر بلبرینگ عمر مفیدی دارد آن‌ها یک کالای پرمصرف در بین صنعت گران است به همین دلیل تهیه بلبرینگ صنعتی و خرید یاتاقان‌ها با قیمت منطقی و واقعی به نفع و سود صنعتگران و مصرف‌کنندگان بیرینگ‌ها هست. فروشگاه بلبرینگ خلیج به دلیل حضور در عرصه‌ی واردات انواع رول بی رینگ و بلبرینگ‌ها و دست‌اول بودن در پخش بلبرینگ عمده و بلبرینگ‌های سنگین صنعتی تلاش می‌کند تا همیشه قیمتی مناسب و منطقی ارائه دهد. ما علاوه بر سود به همکاری مشترک بلندمدت می‌اندیشیم. می‌توانید برای آگاهی از قیمت بلبرینگ و قیمت رولبرینگ و قیمت یاتاقان‌ها با ما در ارتباط باشید. برای دریافت قیمت آنلاین بلبرینگ می‌توانید به واتس‌اپ ما پیام دهید.

فروش بلبرینگ

برندهای معتبر و مطرح
بلبرینگ FAG
بلبرینگ skf
بلبرینگ timken
بلبرینگ Koyo
بلبرینگ Nsk
بلبرینگ ntn
بلبرینگ nachi
بلبرینگ mpz
بلبرینگ urb
بلبرینگ zkl
بلبرینگ zwz
بلبرینگ kg
بلبرینگ mcb

گروه صنعتی خلیج بلبرینگ همیشه بر آن است که باتوجه‌به نیازهای طراحی‌شده در ماشین‌آلات صنعتی اقدام به فروش بلبرینگ کند، این بدین معناست که ما در فروش بلبرینگ تخصصی اقدام می‌کنیم و فقط کسب سود هدفمان نیست و به یک همکاری بلندمدت می‌اندیشیم. در فروش بلبرینگ ما با ارائه‌ی بلبرینگ اصلی از برندهای معتبر بین‌المللی (SKF.FAG.NACHI,NTN,NSK,KOYO,URB.MPZ.ZWZ) و توجه به این‌که سازندگان به‌منظور شناسایی بیرینگ‌ها بر روی آن‌ها شماره و حروفی حک می‌نمایند که هر یک نشان‌دهنده‌ی اطلاعاتی راجع به هر قسمت بی رینگ است که در فروش بلبرینگ توجه به این حروف اعداد و آگاهی به اطلاعات آن‌ها موردتوجه ما است. فروش برای ما آغاز راه هست ما بعد از فروش نیز در کنار شما هستیم تا در مراحل روانکاری بیرینگ‌ها، نحوه‌ی جا زدن بیرینگ‌ها و مواردی که برای نگهداری از بیرینگ‌ها که منجر به افزایش طول عمر بلبرینگ‌ها می‌شوند شمارا همراهی کنیم. ما تجربه و دانش خود را در فروش بلبرینگ در اختیار شما می‌گذاریم.

برند تولید کننده کشور امتیاز(به ترتیب)
بلبرینگ SKF بلبرینگ SKF سوئد،فرانسه،ایتالیاسوئد،فرانسه،ایتالیا نشان کیفیت برند بلبرینگ 5 ستاره
بلبرینگ FAG بلبرینگ ساخت آلمانآلمان نشان کیفیت برند بلبرینگ 5 ستاره
بلبرینگ INA بلبرینگ ساخت آلمانآلمان نشان کیفیت برند بلبرینگ 5 ستاره
بلبرینگ TIMKEN بلبرینگ تیمکن Timken ساخت آمریکاآمریکا نشان کیفیت برند بلبرینگ 5 ستاره
بلبرینگ NSK بلبرینگ ساخت ژاپنژاپن نشان کیفیت برند بلبرینگ 4/5 ستاره
بلبرینگ KOYO بلبرینگ ساخت ژاپنژاپن نشان کیفیت برند بلبرینگ 4/5 ستاره
بلبرینگ IKO بلبرینگ ساخت ژاپنژاپن نشان کیفیت برند بلبرینگ 4/5 ستاره
بلبرینگ NTN بلبرینگ ساخت ژاپنژاپن نشان کیفیت برند بلبرینگ 4 ستاره
بلبرینگ NACHI بلبرینگ ساخت ژاپنژاپن نشان کیفیت برند بلبرینگ 4 ستاره
بلبرینگ FYH بلبرینگ ساخت ژاپنژاپن نشان کیفیت برند بلبرینگ 4 ستاره
بلبرینگ ASAHI بلبرینگ ساخت ژاپنژاپن نشان کیفیت برند بلبرینگ 4 ستاره
بلبرینگ MPZ بلبرینگ ساخت بلاروسبلاروس نشان کیفیت برند بلبرینگ 3.5 ستاره
بلبرینگ ZKL بلبرینگ ZKL ساخت اسلواکیاسلواکی نشان کیفیت برند بلبرینگ 3.5 ستاره
بلبرینگ ZWZ بلبرینگ ساخت چینچین نشان کیفیت برند بلبرینگ 3.5 ستاره
بلبرینگ URB بلبرینگ URB ساخت رومانیرومانی نشان کیفیت برند بلبرینگ 3 ستاره
بلبرینگ KG بلبرینگ ساخت چینچین نشان کیفیت برند بلبرینگ 2 ستاره

خرید بلبرینگ

خرید بلبرینگ و رولبرینگ اصل

بلبرینگ‌ها یکی از اجزای اصلی در دوران دستگاه‌های صنعتی است و باتوجه‌به داشتن عمر مفید یک کالای مصرفی و حتی پرمصرف در صنایع است به همین دلیل خرید بلبرینگ برای صنعتگران مسئله‌ای همیشگی است همراهی یک تأمین‌کننده‌ی بلبرینگ مطمئن در خرید بلبرینگ برای صنعتگران مفید است زیرا باعث کاهش هزینه‌ها و سرعت بالا در تأمین می‌شود. شما صنعتگر عزیز و تولیدکننده محترم برای خرید بلبرینگ می‌توانید با ما تماس بگیرید تا از اطلاعات مشاورین فنی ما در خرید بلبرینگ استفاده کنید تا بهترین و مفیدترین انتخاب را داشته باشید

استعلام قیمت
خرید بلبرینگ اصلی

استعلام قیمت بلبرینگ

برای استعلام قیمت بلبرینگ می‌توانید با شماره‌های ما تماس حاصل فرمایید تا به‌صورت لحظه‌ای و باتوجه‌به موجودی بلبرینگ‌ها استعلام قیمت بلبرینگ خود را بگیرد و یا می‌توانید لیست درخواست‌های خود را برای استعلام قیمت بلبرینگ آنلاین به همراه اطلاعات خود به لینک واتس‌اپ ما و یا ایمیل ما بفرستید خلیج بلبرینگ دراسرع‌وقت جواب استعلام قیمت رول بی رینگ شمارا پس از بررسی می‌فرستد.

می خواهم قیمت ها را بدانم

بلبرینگ اصل یا تقلبی

مسئله این است!

یکی از دغدغه‌ی مهم مصرف‌کنندگان بلبرینگ تهیه و خرید بلبرینگ اصل است. متأسفانه در شرایط فعلی بازار بلبرینگ افرادی سودجو هستند که بدون درنظرگرفتن مشکلاتی که بلبرینگ تقلبی برای مصرف‌کننده ایجاد می‌کند برای کسب سود بیشتر اقدام به این کار می‌کنند. همان‌طور که خرید یک بلبرینگ اصل می‌تواند موجب بالارفتن عملکرد دستگاه شود و به دلیل بالا بودن عمر بلبرینگ فواصل سرویس‌های دوره‌ای را بالا می‌برد یک بلبرینگ تقلبی می‌تواند مشکلات زیادی و هزینه‌های زیادی را به همراه داشته باشد. یک فروشگاه بلبرینگ مطمئن در کنار شما می‌تواند فواید بسیاری مانند تهیه‌ی بلبرینگ اصل را برای شما به ارمغان بیاورد. همان‌طور که گفتیم ما هدفمان یک همکاری بلندمدت است برای احقاق این هدف یکی از اصول ما فروش بلبرینگ‌های اصلی از برندهای معتبر است. متوانید برای خرید بلبرینگ اصل با خیالی آسوده به ما اعتماد کنید

مقایسه بلبرینگ اصل با بلبرینگ تقلبی

استفاده از بلبرینگ غیر اصلی و فیک، باعث صدمات جبران ناپذیر و خسارت های سرسام آوری می شود.

راه‌های تشخیص بلبرینگ اصلی و تقلبی

امروزه تشخیص بلبرینگ اصل از تقلبی برای مصرف‌کنندگان بسیار دشوار شده است راه‌های مختلفی برای تشخیص بلبرینگ‌های اصلی از تقلبی هست.

1.	توجه به بسته‌بندی بلبرینگ‌ها

1. توجه به بسته‌بندی بلبرینگ‌ها

خریداران بلبرینگ می‌توانند باتوجه‌به جزئیات بسته‌بندی بلبرینگ‌ها و مقایسه‌ی آن با بسته‌بندی بلبرینگ‌های اصلی که ما تعدادی از این تصاویر را برای شما در لینک زیر گذاشته‌ایم تا حدی بتوانند به این تشخیص برسند

2.	متریال و حالت قفسه‌ی بلبرینگ‌ها

2. متریال و حالت قفسه‌ی بلبرینگ‌ها

یکی دیگر از راه‌های تشخیص بلبرینگ اصلی آزمودن‌های سختی‌سنجی و نوع آلیاژ فولاد بلبرینگ است بلبرینگ علم آلیاژها است و شرکت‌های بزرگ بلبرینگ سازی پیشرو در آلیاژها هستند و نوع قفسه و ساچمه‌ها نیز در تشخیص بیرینگ‌های اصلی هست.3.	استعلام از شرکت‌های سازنده

3. استعلام از شرکت‌های سازنده

با پیشرفت فنّاوری و فراگیر شدن اینترنت و افزایش بلبرینگ‌های تقلبی در جهان شرکت‌های سازنده بلبرینگ امکانی را فراهم آورده‌اند تا با ارسال تصویر بلبرینگ از اصلی بود بلبرینگ مطلع شوند البته به دلیل تحریم بودن ایران این پروسه با مشکل روبه‌رو است4.	خرید از فروشگاه بلبرینگ اصل فروش

4. خرید از فروشگاه بلبرینگ اصل فروش

یکی از معتبرترین روش‌ها در ایران برای تهیه‌ی بلبرینگ اصل را می‌توان خرید بلبرینگ از یک فروشگاه معتبر دانست شما با پیداکردن یک تأمین‌کننده‌ی بلبرینگ معتبر می‌توانید از بلبرینگ خود مطمئن باشید می‌توانید با خیالی آسوده به گروه صنعتی خلیج بلبرینگ اعتماد کنید و از خرید یک بلبرینگ اصلی از ما حس اطمینان داشته باشد.5.	توجه به کاتالوگ بلبرینگ و مشخصات فنی بلبرینگ

5. توجه به کاتالوگ بلبرینگ و مشخصات فنی بلبرینگ

صنعتگر گرامی می‌تواند بامطالعه‌ی کاتالوگ شرکت سازنده‌ی بلبرینگ و مقایسه‌ی اطلاعات فنی آن با اطلاعات حقیقی بلبرینگ موجود می‌توانید تا حدی پی به اصلی بودن بلبرینگ ببرید.خرید بلبرینگ از برندهای معتبر

تفاوت بلبرینگ با رولبرینگ چیست؟

بیرینگ‌ها به روش‌های مختلفی تقسیم‌بندی می‌شوند در اینجا دسته‌بندی بر اساس شکل اجزا غلتشی، ساچمه‌ی غلتک هست که اصطلاحاً به آن بلبرینگ {ball bearing} و رولبرینگ {roller bearing} می‌گویند. عموماً هنگامی‌که از بلبرینگ‌ها صحبت می‌شود باتوجه‌به نوع اجزا غلتنده جهت سرعت‌های دورانی بالا و نیروهای سبک ملایم پیشنهاد می‌شوند حال‌آنکه رول بیرینگ‌ها برای شرایط بارگذاری سنگین در سرعت‌های دورانی پایین بکار می‌روند

انواع بلبرینگ اصل

انواع رولبرینگ اصل

اسکیس بلبرینگ

رولبرینگ استوانه‌ای

رول بیرینگ‌های استوانه دارای غلتک‌های استوانه‌ای‌شکل هستند که طول استوانه‌ها کمی بیشتر از قطر است غلتک‌ها در بلبرینگ استوانه‌ای به دلیل خطی بودن سطح تماس بیشتری و مستقیمی با حلقهٔ بیرونی و داخلی دارند به همین دلیل است که این نوع بیرینگ‌ها تحمل بار شعاعی بسیار بالایی دارند به‌خصوص مدل‌های کلاسیک رول بی رینگ استوانه‌ای (طرح NU) همچنین این مدل بی رینگ سرعت‌های بالاتر نسبت به سایر انواع رول بیرینگ‌ها تحمل می‌کنند. رول بیرینگ‌های استوانه‌ای در طرح‌های N و NU می‌توانند نوسانات ناشی از جابه‌جایی شفت را نیز تحمل کنند. از دیگر طرح‌های این نوع بی رینگ NJ,NUP,NN,NNU,NH,NF هستند برای کسب اطلاعات تخصصی به لینک زیر مراجعه کنید و برای تهیه و خرید رولبرینگ استوانه‌ای با ما تماس بگیرید.

خرید رولبرینگ استوانه ای خلیج بلبرینگ

رولبرینگ سوزنی

رولبرینگ‌های سوزنی می‌توانند بارهای سنگینی را در سرعت‌های بالا تحمل کنند این نوع بیرینگ‌ها دارای غلتک‌های استوانه‌ای کشیده و نازکی هستند برای همین به رول به رینگ‌های سوزنی معروف هستند به همین دلیل رولبرینگ‌های سوزنی دارای ارتفاع مقطعی کمی هستند که به سبک‌وزن و فشرده شدن دستگاه کمک می‌کنند. آن‌ها در طیف گسترده‌ای از جمله ماشین‌آلات صنعتی، ماشین‌ابزار، ماشین‌آلات الکتریکی، دستگاه‌های هوافضا و تجهیزات اداری استفاده می‌شوند گروه صنعتی خلیج بلبرینگ در برندهای IKO,INA آماده ارائه‌ی انواع رولبرینگ‌های سوزنی است و برای کسب اطلاعات تخصصی آن‌ها به لینک زیر مراجعه کنید

خرید رولبرینگ سوزنی خلیج بلبرینگ

رولبرینگ‌های بشکه‌ای

(رولبرینگ‌های کروی)

رول بیرینگ‌های کروی برای دستگاه‌های صنعتی‌ای طراحی شدند که در آن‌ها رول بی رینگ بشکه‌ای (spherical roller bearing) باید بارهای زیادی را تحمل کنند آن‌ها به دلیل داشتن دو ردیف غلتک که دارای مسیرهای کروی مشترک در حلقه‌ی بیرونی به طور خودکار خطاهای زاویه‌ای بزرگ را جبران می‌کنند این نوع برای تحمل بارهای فوق سنگین مناسب هستند در نقاله‌ها، صنایع سیمان، بلبرینگ سنگ‌شکنی، صنایع نورد فولاد و دیگر صنایع سنگین مصرف زیادی دارند گروه صنعتی خلیج بلبرینگ این نوع را در برندهای اصلی FAG,SKF,MPZ.URB,NACHI.KOYO,NTN موجد دارد. شما برای خرید رولر بیرینگ‌ها می‌توانید با ما تماس بگیرید

خرید رولبرینگ کروی خلیج بلبرینگ

رولبیرینگ‌های مخروطی

رول بیرینگ‌های مخروطی شامل یک حلقه‌ی داخلی که مجموعه‌ی غلتک‌ها و قفسه به آن متصل است و یک حلقه‌ی بیرونی که به فنجانی آن معروف است آن‌ها می‌توانند بارهای شعاعی و محوری بالا را تحمل کنند به‌طورکلی در صنعت بی رینگ‌سازی غلتک مخروطی طراحی‌شده برای تحمل بارهای غیرقابل‌تحمل است. سالانه میلیون‌ها دستگاه برای راه‌آهن، کشاورزی، فولاد، انرژی بادی ساخته می‌شود که از این نوع در آن‌ها استفاده می‌شود فروشگاه بلبرینگ خلیج آماده‌ی ارائه‌ی رول بیرینگ‌های مخروطی با آلیاژ کربن خورده در برندهای مطرح FAG,KOYO,SKF,NACHI,ZWZ,SNR است برای خرید بلبرینگ مخروطی می‌توانید ما را به‌عنوان تأمین‌کننده‌ی خود انتخاب کنید.

خرید رولبرینگ مخروطی

رول بیرینگ‌های مخروطی کف گرد

رول بیرینگ‌های مخروطی کف گرد می‌توانند بارهای محوری بالایی را در سرعت‌های متوسط را تحمل کنند آن‌ها برای حرکت غلتشی واقعی ساخته‌شده‌اند که عمرو ظرفیت تحمل بار اضافی را ارائه می‌دهد. نوع دیگری از بیرینگ‌های کف گرد با غلتک‌های کروی است که به آن رول بی رینگ بشکه‌ای کف گرد می‌گویند که به دلیل غلتک‌های کروی قابلیت خودتنظیمی نیز دارد و می‌توانند تا حد زیادی خطای محوری را بگیرند ما با موجود داشتن این نوع بی رینگ در انواع قفسه‌های می‌توانیم شمارا در خرید رول بیرینگ‌های کف گرد کروی، مخروطی همراهی کنیم.

خرید رولبرینگ مخروطی کف گرد

کدام بلبرینگ مناسب است؟

عمر بیرینگ

عمر بیرینگ

با دوران بی رینگ، سطوح واقع بر حلقه داخلی و خارجی که با اجزا غلتشی در تماس بوده تحت‌تأثیر تنش‌های تماسی تکرارشونده ناشی از بار وارده بر آن‌ها قرار گرفته به‌تدریج دچار خستگی شده و شروع به پوسته‌شدن می‌کنند. خستگی ایجادشده در بی رینگ به شکل، ساختار، ابعاد، مواد و روش تولید به‌کاررفته در تولید آن و… بستگی داشته، لذا زمان رخداد این پدیده در بیرینگ‌ها متفاوت است و جهت تعیین عمر بی رینگ و یا تعداد دورانی که بی رینگ می‌زند تا آثار خستگی در آن پدیدار شود می‌بایست به‌صورت آماری موردتوجه قرار گیردبار دینامیکی و استاتیکی مبنا

بار دینامیکی و استاتیکی مبنا

وقتی بلبرینگ در حال دوران است پارهایی مه هنگام چرخش به بی رینگ وارد می‌شود را بارهای دینامیکی و پارهایی که ناشی از نوسانات و لرزش‌ها به بی رینگ وارد می‌شود را بار استاتیکی می‌نامند


دلایل خرابی بلبرینگ‌ها

خرابی بلبرینگ‌ها به طور کل به دو دسته تقسیم می‌شوند خرابی‌های ناشی از خستگی بی رینگ که با صدا و لرزش بی رینگ در حین کار و پوسته‌شدن سطح بلبرینگ نمایان می‌شود و یا خرابی‌های زودرس که بر اثر عواملی مانند ورود آلودگی، رطوبت و هر نوع مواد ساینده مانند سنگ‌ریزه، غبار، ذرات فلز به بی رینگ. پیچیدگی، ناهمراستایی، تغییر شکل محوری محفظه، خیز محور ایجاد می‌شوند عواملی دیگر مانند فشردگی بی رینگ در نصب، نصب نادرست، روانکاری نامناسب، عبور جریان الکتریسیته، نامناسب بودن مواد بلبرینگ، سرویس نادرست، بار نامناسب، دمای محیط بلبرینگ در خرابی بیرینگ‌ها معاصر است

خرابی بلبرینگ و رولبرینگ
تشخیص خرابی بلبرینگ

تشخیص خرابی بلبرینگ‌ها

تعیین خرابی بلبرینگ‌ها به‌وسیله مطالعه و بررسی آن‌ها در حالت‌های رفتار بی رینگ در محل نصب و بررسی بی رینگ پس از خارج کردن از محل نصب مشخص می‌شود ما در جدول پایین به بیان انواع خرابی‌های معمول بیرینگ‌ها پرداخته‌ایم.


بلبرینگ صنعتی و رول بیرینگ صنعتی

با پیشرفت فنّاوری و دانش مواد، صنایع روزبه‌روز بزرگ‌تر و پیچیده‌تر می‌شوند با به‌وجودآمدن صنایع بزرگ و طراحی و ساخت دستگاه‌های عظیم و کارآمدتر با نیاز چرخه‌ی تولید مانند صنایع معدن، دستگاه‌های سنگ‌شکن، کارخانه‌های نورد فولاد و ذوب‌آهن، شرکت‌های ماشین‌سازی و دیگر صنایع با عظیم‌تر شدن دستگاه‌ها و بالارفتن بار وارده بر آن‌ها و تغییر در ابعاد و سایز محفظه و نشیمنگاه نیاز به استفاده از بلبرینگ‌های صنعتی و رول به رینگ‌های صنعتی است این نوع بلبرینگ‌های سایز بزرگ که برای تحمل بارهای شدید در دورهای متوسط ساخته می‌شوند نیاز صنایع سنگین را برطرف می‌کنند ما با واردات بلبرینگ‌های صنعتی و موجودی آن‌ها در انبار خود به‌صورت دست‌اول و با قیمت مناسب آماده‌ایم شمارا در خرید رول به رینگ‌های صنعتی همراهی کنیم شما می‌توانید برای خرید بلبرینگ‌های سایز بزرگ صنعتی در ابعادهای بزرگ در برندهای SKF,FAG,KOYO و دیگر برندهای معتبر اروپایی، ژاپنی، آمریکایی با گروه فروش ما تماس بگیرید.

کاربرد بلبرینگ در صنعت

کاربرد بلبرینگ‌ها

از سبدهای کوچک سوپرمارکت‌ها گرفته تا نیروگاه‌های عظیم، از تجهیزات صنعتی کوچک تا تجهیزات صنعتی کوچک بدون استفاده از بلبرینگ‌ها به‌نوعی نمی‌توانند کار کنند یاتاقان‌ها یک جز مهم تریبولوژیکی بسیاری از انواع ماشین‌آلات هستند کاربرد اصلی آن‌ها جلوگیری از تماس مستقیم فلز به فلز بین دو عنصر که در حرکت نسبی هستند. این از امر از اصطکاک، تولید گرما و درنهایت از سایش و پارگی قطعات جلوگیری می‌کند البته امروزه کاربرد بیرینگ‌ها به حرکت دوار محدود نمی‌شود حتی دقت دستگاه‌ها نیز به شرایط بی رینگ و یاتاقان‌ها بستگی دارد باتوجه‌به گستردگی انواع بلبرینگ‌ها می‌توان به کاربردهای وسیع آن‌ها پی برد.

اندازه بلبرینگ‌ها

(قطر داخلی و خارجی بلبرینگ)

هر نوع از بلبرینگ‌ها باتوجه‌به ابعاد، نوع قفسه، حالت‌های غلتک‌ها و وجود شیارها و ابعاد اختصاصی در رینگ‌های داخلی و خارجی دارای شماره فنی خاص و مطابق با استانداردهای بین‌المللی و ملی هستند هر شماره بلبرینگ در هر برند دارای یک ابعاد استاندارد در تمام دنیا هستند برای اندازه‌گیری اصولی یک بلبرینگ می‌بایست سه موقعیت بلبرینگ را اندازه‌گیری کرد اول قطر سوراخ داخلی (bore diameter) یا قطر حلقه‌ی داخلی که با حروف d کوچک نشان داده می‌شود دومین قسمتی که باید اندازه‌گیری کرد قطر خارجی یا قطر کلی حلقه بیرونی است (outside diameter) که با حروف D بزرگ نشان داده می‌شوند سومین قسمت برای اندازه‌گیری استاندار بی رینگ عرض (whith) یا پهنای بی رینگ است که با حروف B بزرگ نشان داده می‌شود.

سایز بلبرینگ

بلبرینگ مینیاتوری و سایز کوچک

بلبرینگ‌های مینیاتوری به‌نوعی گفته می‌شوند که ابعاد بسیار کوچکی دارند و بیشتر در صنایع پزشکی، هوافضا، دستگاه‌های کمک تنفسی ریوی و… این نوع دارای مقطع نازک هستند که باعث صرفه‌جویی قابل‌توجهی در فضا و کاهش وزن کلی سیستم می‌شوند.

بلبرینگ مینیاتوری

انواع مختلف بارهای واردشده به بی رینگ

یکی از پارامترهای مهم طراحی بیرینگ‌ها جهت بار وارد بر آن‌ها است و براین‌اساس به سه گروه محوری، شعاعی و مرکب دسته‌بندی می‌شوند.

نیروی محوری

نیروی محوری

نیرو هم‌راستا با شفت دوران کننده است.نیروی شعاعی

نیروی شعاعی

نیروی عمود بر محور شفت دوران کننده است.نیروی مرکب

نیروی مرکب

شامل ترکیب دو نیروی محوری و شعاعی است


فروش بلبرینگ اینچی

برخی از کشورهای سازنده‌ی بلبرینگ گاهی به تولید برخی از بیرینگ‌ها باتوجه‌به استانداردهای ملی خود می‌پردازند برای نمونه کشور آمریکا به دلیل رسمی بودن واحد اندازه‌گیری اینچ به‌جای میلی‌متر سازندگان بی رینگ این کشور با توجه این امر بلبرینگ‌های خود را بر پایه‌ی واحد اینچ تولید می‌کنند که از استانداردهای خاص خود کشور پیروی می‌کند ما در انبار خود مجموعه‌ی کاملی از بلبرینگ‌های اینچی از برند TIMKEN آمریکا داریم که شما مصرف‌کننده‌ی عزیز می‌توانید برای خرید بلبرینگ اینچی با ما تماس بگیرید این نوع بلبرینگ‌ها در ماشین‌آلات حفاری، بیل‌های مکانیکی، تراک‌های کاتر پلاتر، ماشین‌آلات معدن، دستگاه‌های ساخته‌شده در آمریکا و… استفاده می‌شود.

راهنمای خرید بلبرینگ

همان‌طور که بارها در توضیحات قبلی گفتیم بیرینگ‌ها از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند و هیچ‌کدام از این تنوع‌ها بی‌دلیل نیست. زاویه داخلی، تلورانس بی رینگ، نوع قفسه، نوع غلتک و چیدمان اجزا هرکدام باتوجه‌به نیازهای ماشین‌آلات صنعتی دارای مشخصات خاصی هستند و اگر بلبرینگ موردنظر با نیازهای دستگاه و نشیمنگاه منطبق نباشد عمر بلبرینگ بسیار پایین می‌آید و دستگاه کارایی مفید خود را از دست می‌دهد خرید بلبرینگ باید همراه با تخصص باشد گروه مشاور خلیج بلبرینگ در کنار شما هست تا تجربه و دانش خود را در این امر در اختیار شما قرار دهد تا شما بلبرینگی مناسب با نیاز دستگاهتان تهیه کنید تا از پرداخت هزینه‌های زیاد جلوگیری کنید.

skf-ball-bearings
لوگو خلیج بلبرینگ

فروشگاه بلبرینگ

گروه صنعتی خلیج بلبرینگ بیش از ۱۵ سال است به‌عنوان یک فروشگاه بلبرینگ بزرگ و معتبر در حال فعالیت است و پشتوانه‌ی این فروشگاه سال‌ها واردات بلبرینگ و موجودی طیف زیادی از بیرینگ‌ها در انواع مختلف و برندهای معتبر ژاپنی و اروپایی است همچون شرکت‌های سازنده بلبرینگ FAG,SKF,NACHI,NTN,KOYO.MPZ,GPZ,URB,ZW, فروشگاه بلبرینگ خلیج علاوه بر بلبرینگ ملزومات مرتبط با آن‌ها را نیز موجود دارد انواع یاتاقان‌های برند ASAHI,FYH, انواع گریس‌ها و زنجیرها و دیگر ملزومات دوار در صنعت شما با انتخاب فروشگاه ما می‌تواند با هزینه‌ی کمتر کالایی مورد اطمینان خریداری کنید با ما تماس بگیرید.

پخش بلبرینگ و فروش عمده بلبرینگ در تهران

خلیج بلبرینگ با پشتوانه‌ی سال‌ها واردات بلبرینگ و تجربه در پخش عمده‌ی بلبرینگ در بازار تهران آماده است در جهت همکاری با تولیدکنندگان و فروشندگان بلبرینگ، فروش آن را در تعدادهای بالا و یا به‌صورت تأمین‌های دوره‌ای عمده در جهت منافع خریدار با قیمت مناسب‌تری نسبت به سطح بازار بلبرینگ به فروش برساند شما مصرف‌کنندگانی که به طور مداوم نیاز به تأمین بی رینگ هستید می‌توانید برای حصول در این امر با اعتماد به ما مسیر راحت‌تری را انتخاب کنید.

راهنمای خرید بلبرینگ

قیمت بلبرینگ صنعتی

خرید بلبرینگ صنعتی همواره با چالش قیمت همراه است گاهی قیمت‌های نامتعارف باعث سردرگمی خریداران رول به رینگ‌های صنعتی می‌شود. ما همواره در تلاش هستیم که باتوجه‌به انصاف قیمتی مناسب به شما عزیزان بدهیم و شمارا در خرید بلبرینگ‌های اصلی با قیمتی متعارف یاری کنیم برای استعلام قیمت بلبرینگ‌های صنعتی با ما تماس بگیرید تا سریعاً قیمت واقعی آن را داشته باشید. در یک خرید کارآمد اطلاع از قیمت واقعی آن‌ها کمکی شایان به خریداران بلبرینگ و رول به رینگ صنعتی است.

قیمت بلبرینگ سایز بزرگ

خرید بلبرینگ سایز بزرگ

شفت‌های قطور و محفظه‌های بزرگ که همواره با بارهای سنگین همراه هستند که نیازمند بیرینگ‌های سایز بزرگ هستند خرید آن‌ها به دلیل قیمت بالا و وزن بالای بلبرینگ بزرگ صنعتی با مشکلاتی همراه بوده و اصالت کیفیت آن‌ها برای خریداران امری مهم است گروه ما با موجود داشتن بلبرینگ‌های صنعتی سنگین در سایزهای بزرگ می‌تواند شما صنعتگر عزیز را در استعلام قیمت بلبرینگ سایز بزرگ و فروش آن‌ها همراهی کند با مشاورین ما در تماس باشید.

یاتاقان بلبرینگ‌ها

یاتاقان بلبرینگ‌ها به دلیل تطبیق‌پذیری و مقرون‌به‌صرفه بودن در صنایع کاربرد فراوانی دارند آن‌ها محفظه یا خانه‌های بلبرینگ‌ها هستند جایی که بلبرینگ علاوه برقرار گیری صحیح و تراز نگه‌داشتن بی رینگ از ورود گرد غبار و آلودگی‌های محیط جلوگیری می‌کند و نیز نمی‌گذارد مواد روان‌کننده خارج شوند

محفظه یاتاقان‌ها (housing bearing) واحدها یا مسکن‌های بلبرینگ که به پوسته یاتاقان یا فلنج‌های آن شناخته می‌شود خانه‌هایی برای انواع بلبرینگ‌های خودتنظیم و شیار عمیق هستند که از چدن‌های آلیاژی ساخته‌شده‌اند و دارای مهروموم و آب‌بند هستند که از بلبرینگ‌ها به بهترین نحو محافظت کنند گروه صنعتی خلیج بلبرینگ آماده است تا در خرید یاتاقان‌ها و محفظه‌ی آن‌ها در کنار شما باشد یکی از پرکاربردترین محفظه یا خانه‌های یاتاقان از نوع SKF است که از سری‌های SNL یاتاقان‌ها است. شما برای استعلام قیمت انواع یاتاقان می‌توانید با ما تماس بگیرید.

خرید یاتاقان بلبرینگ

یاتاقان بلبرینگ (unit bearing)

یاتاقان‌های واحد را دوک‌های زنده و یاتاقان‌های یکپارچه می‌نامند. آن‌ها شامل یک بلبرینگ شیار عمیق با سطح بیرونی کروی هستند که در یک محفظه نصب‌شده‌اند و مکانیسمی برای قفل‌کردن واحد بر روی شفت هستند. یاتاقان‌ها کاملاً آب‌بندی هستند و قابل سرویس نیستند و نیازی به گریس‌کاری و تنظیم بلبرینگ ندارند شما می‌توانید آن‌ها را به‌راحتی نصب کنید و عمر طولانی بالایی دارند در فروشگاه ما انواع مختلفی را از یاتاقان‌های ژاپنی از برندهای ASAHI.FYH را در سری‌های UCP.UCF.UCT.UCFL.UCPA.UCFC.UC موجود داریم و یاتاقان‌های SKF در سری‌های SY.FY و دیگر انواع آن‌ها را برای فروش آماده کرده‌ایم برای قیمت آنلاین یاتاقان‌ها به واتس‌اپ ما پیام دهید و یا برای خرید و انتخاب یاتاقان موردنیاز خود می‌توانید با ما تماس بگیرید تا از مشاوره‌ی تخصصی ما استفاده کنید.

متعلقات و لوازم جانبی موجود

شاید مورد نیاز شما باشد

یاتاقان
کاسه نمد پکینگ
گریس و روغن
کوپلینگ
لاینربرینگ
زنجیر
چرخ دنده

قبلی
بعدی

سوالات متداول شما

در خلیج بلبرینگ چه محصولات صنعتی عرضه میشود؟

گروه ما با توجه به اهداف خود و نیز نیاز صنایع کشور به صورت تخصصی به عرضه انواع بلبرینگ و رول بیرینگ ها میپردازد فروش بلبرینگ تخصص اصلی ما هستش ولی به دلیل حصول در خرید شما ما ملزومات بیرینگ ها مانند روان کننده ها و یاتاقان و… را نیز موجود داریم .

ای محصولات فروخته شده ضمانت کیفیت نیز ارائه میدهید؟

بله , قطعا  برای ما نیز اطمینان و آسودگی خاطر شما مهم هست به همین علت ما در صورت نیاز برای بلبرینگ های فروخته شده ضمانت نامه کیفیت صادر میکنیم تا سطح کیفی آن برای خریدار بلبرینگ مشخص شود.

با توجه به این که گاها از زمان استعلام قیمت تا مرحله ی تائید و خرید ممکن است وقفه بیوفتد با وجود نوسانات بازار بر روی استعلام های گذشته تاثیر میگذارد؟

ما یک قانون کلی داریم که هر پیش فاکتور صادر شده از سوی ما دو هفته ی کاری اعتبار دارد ولی گاها شرکت ها و کارخانه ها به دلایل مختلفی مانند به تعویق افتادن ساخت ماشین آلات طراحی شده ویا مراحل اداری این زمان بیشتر میشود گروه صنعتی خلیج بلبرینگ به دلیل دست اول بودن سعی میکند استعلامات ارسالی را با توجه به زمان بندی خریدار ثبت کند تا خریدار زمان خرید بلبرینگ دچار مشکلات تغییر قیمت نشود.

آیا امکان تغییر نوع بلبرینگ در دستگاهی میباشد ؟

تغییر نوع بلبرینگ در دستگاه ها نیاز به بررسی تخصصی و همه جانبه میباشد در برخی از موارد برای پایین آوردن دما و یا افزایش سرعت بیرینگ دست به تغییر نوع بیرینگ و یا قفسه آن میزنند و یا در برخی موارد به دلیل عدم موجودی یک نوع بلبرینگ در ایران اقدام به تغییر بلبرینگ میکنند گروه مشاورین ما آماده هستند تا این تغییرات را در کنار شما به صورت تخصصی انجام دهید.

بهترین برند بلبرینگ موجود در بازار ایران چیست؟

به طور کلی میتوان گفت در حال حاضر برند های FAG  و SKF  جزو بهترین ها در ایران و جهان است البته اینو باید توجه داشت که هر برندی چه اروپایی چه ژاپنی هر کدای در سری هایی تخصصی عمل کردن و باید توجه داشت بلبرینگ در چه شرایطی و درچه دستگاهی میخواهد نصب شود با توجه به نیاز دستگاه میتوان مقرون به صرفه ترین بیرینگ را انتخاب کرد.

آیا در صورت نبودن یک نوع بیرینگ در بازار ایران اقدام به واردات آن میکنید؟

متاسفانه در تجربیات مختلف ما شاهد این بوده ایم که بلبرینگ یک دستگاه صنعتی در بازار ایران موجود نبوده و موجب مشکلات فراوان برای کارخانه جات و ماشین ساز ها شده است و حتی به تعطیلی خط تولید منجر شده است .ما به دلیل سالها واردات بلبرینگ این امر را برای شما راحت کرده ایم و میتوانیم بلبرینگ مورد نیاز شمارا در حداقل زمان از کشور دیگری وارد کنیم.

اگر اعداد حک شده بر روی بلبرینگ ها پاک شده باشند چگونه نوع وسایزآن را بفهمیم؟

شما با اندازه گیری ابعاد قطر داخلی و قطر خارجی و ارتفاع آن و ارسال آن ها همراه باعکس بلبرینگ به واتساپ ما در اسرع وقت شماره فنی و مشخصات کامل آن را از ما دریافت میکنید.

برای ماشین های در حال طراحی امکان انتخاب بلبرینگ قبل از تولید وجود دارد ؟

بله .شما ماشین سازان عزیز میتوانید در مراحل طراحی از مشاورین متخصص ما استفاده کنید تا با توجه به به نوع دستگاه شما و بلبرینگ های مجود در بازار ایران مقرون به صرفه ترین و متناسب ترین بلبرینگ را انتخاب کنید.

آیا در تشخیص خرابی بلبرینگ و نحوه ی جا انداختن بلبرینگ خدماتی دارید؟

بله ما در کنار شما هستیم تا دلیل خرابی های زودهنگام را برا شما تشخیص بدهمی تا ایراد کار مشخص شود و در نحوه ی جا انداختنمشاورین ما به شما کمک میکنند.

چه نوع گریس و روان کننده ای ممناسب بلبرینگ است؟

هر بلبرینگ در شرایط خاص خود قرار میگیرید و بلبرینگ ها با توجه به نوع قفسه ای که دارند باید روان کننده ی مناسب به خود و با توجه با شرایط حرارتی و سرعت بلبرینگ از انواع مختلفی روان کننده ها باید استفاده کرد ما با توجه به شرایط محیطی بلبرینگ و نوع متریال آن مناسب ترین روان کننده را ارئه میدهیم

فروش انواع بلبرینگ اصل از برندهای معتبر

+ به همراه مشاوره خرید تخصصی رایگان

با ما تماس بگیرید ۳۳۰۰۰۱۰۵(۰۲۱)


مشاوره از طریق واتسپ


پاسخ به سوالات متداول

اسکرول به بالا