بلبرینگ skf |بلبرینگ اس کا اف

بلبرینگ skf یک شرکت تولید کننده انواع بلبرینگ می باشد.

 

  • کلمه اس کا اف ( SKF ) مخفف کلمه Svenska Kullager Fabriken

این شرکت سوئدی که در ۱۶ فوریه سال ۱۹۰۷ توسط  آقای سون وینکوئیست مخترع بلبرینگ های چند ردیفه خود تنظیم ، در کشور سوئد تاسیس شد و مرکز آن در شهر گوتنبورگ واقع است.

بلبرینگ skf

 

بلبرینگ skf و توسعه آن

بلبرینگ skf پس از گذشت چند سال از فعالیت خود شروع به توسعه درسرتاسر جهان کرد و امروزه بلبرینگ skf دارای بیش از ۴۵٫۰۰۰ نفر کارمنـد میباشد.

و همچنین دارای شبکه فروش بین المللی بوده که خود شامل تعداد زیادی شرکت های فروش و در حدود پنج هزار عامل توزیع کننده در سراسر جهان است.

 

این شرکت در سال ۱۹۱۲ نمایندگی های خود را در آلمان و فرانسه افتتاح نمود و همچنین نمایندگی در فنلاند، سوئیس، بلژیک، دانمارک، اتریش و استرالیا  را نیز تا به امروز راه اندازی کرده است.

بلبرینگ SKF با سابقه ای بالغ بر ۱۱۲ سال تولید و با دارا بودن بیش از ۱۵ مرکز مشاوره و خدمات فنی پس از فروش در  سرتاسر دنیا بعنوان یکی از ستون های تولید بلبرینگ و شناخته میشود.

کیفیت بسیار بالای بلبرینگهای SKF شامل

طول عمر بسیار بالای اجزا و قطعات

حداقل اصطکاک

حرارت ایجاد شده، بالا بودن مقاومت سایشی ساچمه ها، رینگ و ریس و تعلیق مناسب بارهای محوری، شعاعی و ترکیبی سبب شده است بسیاری تولید کنندگان ماشین آلات سنگین صنعتی مانند ماشین آلات راهسازی (انواع لودر، بیل و گریدر) و ماشین آلات صنایع معدنی و ساختمانی از بلبرینگهای SKF روی دستگاه ها و ماشین آلات خود استفاده نمایند.

مشاورین فنی بلبرینگهای skf دسترسی فراوان به محصولات skf را پشتیبانی می کنند و

در اصل هم علت موفقیت شرکت بلبرینگ اس کا اف skf تاکید بر

 

  • کیفیت بالای محصولات
  • ارائه خدمات جهانی

می باشد.

تحقیقات مداوم که موجبب نوآوری های فراوانی شده نیز به نوبه خود نقشی مهم را در این امر ایفا کرده است.

بلبرینگ Skf

 

 

شرکت skf شرکتی سوئدی بوده و بلبرینگهای skf را در انواع و اندازه‌های مختلف برای صنایع گوناگونی تولید می‌کند.

این شرکت فعالیت بین‌المللی خود را از سال ۱۹۰۷ میلادی آغاز کرده است.

درزمینهٔ تولید انواع بلبرینگ در کشورهای زیادی در جهان به تعداد ۷۰ کشور دارای نمایندگی‌ رسمی و فعال است.

اولین بلبرینگ‌های تولیدی این شرکت بلبرینگ‌های شیار عمیق بوده است.

 

بلبرینگ skf و تولیدات آن

بلبرینگ اس کا اف skf در زمینه تولید انواع

  • بلبرینگ
  • کاسه نمد
  • گریس
  • فولاد بلبرینگ

و دیگر اجزای صنعتی فعالیت دارد.

 

  • استوان وینگویست:

، در زمانی که یک مهندس سی ساله بود و مسئولیت تعمیرات و نگهداری در Gamlestadens Fabriker را بر عهده داشته است. و او از عملکرد بلبرینگ ها ناراضی بود. این بلبرینگ های سفت و سخت، آلمانی بودند و اگر شفت های بلند روی ماشین آلات کارخانه نساجی اندکی دچار مشکل می شد، بلبرینگ ها بیش از حد گرم و خراب می شدند و تولید را متوقف می کردند.وینگویست یک بلبرینگ دو ردیفه با یک مسیر در حلقه بیرونی که دو ردیف ساچمه در داخل کنس خود بلبرینگ قرار داشد، تولید کرد. این امر به حلقه داخلی اجازه می دهد تا بدون مانع در ارتباط با کنس بیرونی بلبرینگ تراز شود بدون اینکه تأثیر بدی بر عملکرد بلبرینگ گذارد. از این رو توقف تولید از بین رفت.

بخش تحقیقات ومهندسی بلبرینگ های skf درمنطقه ای به وسـعت هفده هزار متر در کشور هلنـد واقع شده که در آن حدود یکصد دانشمند و مهندس مشغول فعالیت بر روی ارتقاء بیشتر انواع بلبرینگ ها میباشند.

آنها فناوری هایی را توسعه می بخشند که هدف آن دسترسی به مواد بهتر و طرح های بهینه تر و همچنین روان کننده ها و کاسه نمد های با کیفیت تر و علاوه بر همه اینها

 

می باشد.

 

 

  • خلیج بلبرینگ
  • اینستاگرام خلیج بلبرینگ